Polykarbonátové platne, polykarbonáty, predaj Žilina

Hlavný obchodný artikel sú komôrkové polykarbonátové platne rôznych farebných odtieňov, plné polykarbonátové platne vyrábané z polykarbonátov a z PETG (polyetylén-tereftalát-glykol).
Súčasťou sortimentu je aj tovar určený pre montáž a ochranu polykarbonátových platní. Výrobky dovážame priamo od výrobcov a sú pripravené k okamžitému odberu.

Ponúkame nasledovný sortiment: polykarbonátové komôrkové platne, plné platne PC, PETG, PMMA profily z polykarbonátov, lišty a profily z hliníka, tesnenia a pásky, skrutky a tesniace podložky.

Polykarbonáty - sortiment Arla Plast

Polykarbonáty - sortiment Polycasa:

Ponúkame nasledovný sortiment produktov spoločnosti Polycasa:

  • Akryly

    Vďaka ich vysokej priehľadnosti a odolnosti sa akryl používa v prípadoch, v ktorých je dôležitý vzhľad a akrylová doska sa vďaka svojej odolnosti voči ultrafialovému žiareniu výborne hodí na vonkajšie značenie. Varianty s mimoriadne vysokou odolnosťou voči nárazom umožňujú použitie akrylu v náročných podmienkach.
  • High Impact

    Vysoko odolné produkty spoločnosti Quinn Plastics výborne ilustrujú, ako ďaleko už došiel vývoj plastov. Ponúkame polykarbonát, čo je prakticky nerozbitná priehľadná doska a polyetyléntereftalát glykol (PETG), ktorý má podobné nárazové vlastnosti a dá sa veľmi ľahko a rýchlo vyformovať do zložitých tvarov.